המשרד

שור-כהן, משרד עורכי דין ונוטריון הוקם בשנת 2008 על ידי עורכות הדין רחלי שור ושרה כהן.

משרדנו ממוקם במרכז העיר ירושלים ועוסק במגוון תחומים של המשפט האזרחי, המינהלי ומשפחה וירושות, ומעניק סיוע משפטי בשלוש שפות: עברית, צרפתית ואנגלית.

משרדנו צעיר ונמרץ, ולאחר שצבר ניסיון רב בתחום המשפט, מוקדש כולו למתן שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיו. הלקוח מקבל ליווי החל משלב הייעוץ הראשוני, דרך ייצוג בהליכי משא ומתן, הכנת מסמכים משפטיים, ייצוג בהליכי גישור או בוררות, הליכים שונים לפשרה מחוץ לכתלי בית המשפט, וכלה, במידת הצורך, בייצוג הלקוח בערכאות המשפטיות.

לקוחותינו מקבלים את התמונה המלאה של מצבם המשפטי, האלטרנטיבות העומדות בפניהם, והמלצתינו המקצועית להמשך היעיל והראוי ביותר של ההליכים המשפטיים, בהתאם לנסיבותיו של כל מקרה ותוך התאמת הדרך לצרכיו הייחודיים של הלקוח.

משרדנו מצוי בקשרים מקצועיים עם משרדים נוספים ברחבי הארץ, על מנת לספק ללקוחותיו רשת פתרונות בכל תחומי המשפט. במידת הצורך נעזר משרדנו במיגוון שירותים מקצועיים, כגון: שמאים, מתווכים, מודדים, מהנדסים, בנקאים, רואי-חשבון, כלכלנים, רופאים ועוד.

משרדנו מאמין שמתן שירות אישי ואדיב אינם ממעיטים מערך המקצועיות והמומחיות, ושילובם של שניים אלו הוא מתכון לשיתוף פעולה פורה עם הלקוח ולהצלחה בטוחה בתחום המשפטי.

עורכות הדין

תחומי עיסוק

1
שלום
Powered by