תחומי עיסוק

איתור נכסים אבודים ומימושם

מצאם מסמך ישן המעיד על רכישת קרקע בישראל? מישהו מהמשפחה סיפר לכם על נכסים שנרכשו בישראל לפני שנים רבות? אם אתם מעוניינים לאתר את הנכסים הללו, אנחנו הכתובת!

משרדנו מתמחה באיתור נכסים אבודים בישראל של לקוחות בארץ ובחו”ל, אשר בבעלותם או בבעלות בני משפחתם. הטיפול כולל איתור הנכס, איתור יורשי הבעלים, הוצאות צוי ירושה וצוי קיום צוואה,  ניהול הנכס (לרבות ייצוג בתביעות הנוגעות לנכס) במסגרת ניהול העזבון, שחרור הנכס מהאפורטופוס במקרים המתאימים, טיפול במכירת הנכס ושחרור הכספים ללקוח.

למשרדנו ניסיון רב בתחום זה, והצלחות מפתיעות גם במקרים הנראים חסרי סיכוי. ללא השקעה גדולה מדי מצד הלקוח, איתור הנכס יכול להביא לרווח גדול ובלתי צפוי. שווה לנסות!

רוצה לקרוא עוד?  

מעוניין למכור נכס או לרכוש דירה חדשה? ליווי משפטי מעורכי דין מקצועיים בתחום יעניק לכם את השקט הנפשי בצעד משמעותי בחייכם.

משרדנו מעניק סיוע משפטי בתחום המקרקעין על מגוון ענפיו.

משרדנו ערוך ללוות עסקאות במקרקעין מסוגים שונים, רכישה או מכירה של דירות יד שניה, רכישה מקבלנים, קבוצות רכישה, תמ”א 38, ייעוץ מס בתחום המקרקעין, סוגיות הנוגעות להפקעות במקרקעין, נושאים הנוגעים לתכנון ובניה (תוכניות והיתרי בניה), עריכת הסכמי מימון בנקאי, טיפול במשכנתאות, רישוי עסקים ועוד.

כמו כן משרדנו מייצג את לקוחותיו בבתי המשפט בתביעות הנוגעות לתחום המקרקעין: תביעות בעלות במקרקעין, פיצויי הפקעה, פינוי פולשים/שוכרים, תביעות כספיות בגין שימוש במקרקעין, פירוק שיתוף במקרקעין, וסכסוכים בין דיירים בבית משותף בפני המפקח על המקרקעין.

רוצה לקרוא עוד?  

עסקאות במקרקעין

צוואות, ירושות ויפוי כח מתמשך

עריכת צוואה – סגולה לאריכות ימים. איכות חיים חשובה לא פחות, ולכן חיוני לערוך יפוי כח מתמשך, שהוא כלי משפטי חדש בחוק הישראלי. אנחנו נעניק לכם את השירותים הללו.

משרדנו מטפל בכל ענייני צוואות וירושות, החל במתן ייעוץ משפטי באשר להליכים הנדרשים, דרך עריכת צוואות, הוצאת צו קיום צוואה או צו ירושה, הסתלקות מעזבון, ניהול עזבון, וכלה בייצוג משפטי בענייני ירושה.

משרדנו מתמחה בטיפול בירושות וצוואות של תושבי חוץ, שהותירו נכסים בישראל.

יפוי כח מתמשך הינו כלי משפטי חדש, המאפשר לאדם לתכנן את עתידו בשלב בו הינו בעל יכולת ומסוגלות לקבל החלטות ולבצע פעולות. ביפוי הכח המתמשך ניתן לקבוע כיצד יראו חיי האדם בעתיד, אם יגיע למצב שבו לא יהיה מסוגל לקבל החלטות בקשר אליו ולמנות אנשים מהימנים עליו כמיופי כוח שיפעלו בשמו ובמקומו בזמן הראוי.

על פי החוק, רק עורכי דין שעברו הסמכה מיוחדת מטעם האפוטרופוס הכללי, רשאים לערוך יפוי כח מתמשך.

משרדנו הוסמך, בהתאם לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופוסות, לטפל ולהחתים לקוחות על יפוי כח מתמשך. הטיפול ביפוי כח מתמשך כולל ייעוץ משפטי ומתן הסברים באשר לתנאים ולהשלכות של יפוי כח מתמשך, עריכת יפוי הכח וטיפול במתן תוקף ליפוי הכח המתמשך על ידי האפוטרופוס הכללי.

רוצה לקרוא עוד? 

מדריך למבקש לערוך ייפוי כוח מתמשך

זקוק לאימות חתימה לצרכי משכנתא? לתרגום מסמכים משפטיים בעברית, צרפתית ואנגלית?

משרדנו מעניק שירותים נוטריונים בשלוש שפות: עברית, צרפתית ואנגלית. השירותים כוללים אימותי חתימה, אישור העתקים, תרגומים, אישור הסכמי ממון, אישור צוואות ועוד.

כחלק מהשירות ניתן לדאוג להחתמת המסמכים הנוטריונים בחותמת “אפוסטיל” ברשויות המתאימות, לצורך הצגת המסמכים במדינות מחוץ לישראל.

שירותים נוטריונים

דיני משפחה ואפוטרופוסות

בנסיבות שמחות ופחות שמחות – משרדנו מסייע בהליכים משפטיים נדרשים בכל תחומי דיני המשפחה: הסכמי ממון, נישואין וגירושין, ירושות ואפוטרופוסות.

משרדנו מייצג צדדים בהליכי גירושין, לרבות סיום המחלוקות בדרך של גישור או מו”מ, ובמידת הצורך ייצוג בהליכים בפני בית משפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני לפירוק השיתוף, תביעה למזונות אישה ולמזונות ילדים, משמורת והליך גירושין בבית הדין הרבני.

כמו כן, משרדנו מלווה בני זוג המתעתדים להינשא בניסוח הסכם ממון ומתן תוקף נוטריוני כנדרש בחוק, וכן ניסוח הסכם ממון לבני זוג שנישאו וליווי לצורך מתן תוקף על ידי בית משפט לענייני משפחה.

משרדנו מטפל בתחום הכשרות המשפטית והאפוטרופוסות: הכרזה על אדם כמי שזקוק לאפוטרופוס, מינוי אפוטרופוס לטיפול בענייניו, מתן סיוע וייעוץ משפטי שוטף לאפוטרופסים ועוד.

רוצה לקרוא עוד? 

הליך משפטי הוא כמו חמין בשבת – יודעים מה מכניסים פנימה, אבל לא יודעים מה יצא… אנחנו עושים את המאמצים כדי שהחמין יצא הכי טוב.

משרדנו מעניק ייצוג משפטי בכל הערכאות המשפטיות ברחבי הארץ, לרבות בבית המשפט העליון (בג”צים וערעורים אזרחיים).

הייצוג המשפטי כולל הליכים עיקריים בתחום האזרחי-מסחרי והליכי ביניים (צוי מניעה, עיקולים זמניים ועוד).

למשרדנו ניסיון בניהול תיקים בבית המשפט, והצלחות בתחום. אנו מעניקים ייעוץ טרם ההליכים המשפטיים, כדי לבחון את האפשרויות העומדות בפני הלקוח ולהעריך את הסיכויים והסיכונים שבניהול ההליך המשפטי.

רוצה לקרוא עוד?  

ליטיגציה אזרחית (ייצוג בבתי משפט)

יפוי כח מתמשך

משרדנו הוסמך, בהתאם לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופוסות, לטפל ולהחתים לקוחות על יפוי כח מתמשך. הטיפול ביפוי כח מתמשך כולל ייעוץ משפטי ומתן הסברים באשר לתנאים ולהשלכות של יפוי כח מתמשך, עריכת יפוי הכח וטיפול במתן תוקף ליפוי הכח המתמשך על ידי האפוטרופוס הכללי.

רוצה לקרוא עוד? 

משרדנו מטפל בתחום הכשרות המשפטית והאפוטרופוסות: הכרזה על אדם כחסוי, מינוי אפוטרופוס לטיפול בענייני החסוי, מתן סיוע וייעוץ משפטי שוטף לאפוטרופסים ועוד.

אפוטרופסות

חברות

משרדנו מלווה את לקוחותיו בהקמת חברה/שותפות/עמותה, קבלת החלטות וייעוץ משפטי שוטף בניהול החברה בהתאם לחוק החברות, הכנת חוזים והתקשרויות, הליכים לפירוק חברה וכינוס נכסים ועוד.

משרדנו עוסק בתחום המינהל הציבורי, ייצוג מול מוסדות ממשלתיים וציבוריים בתחומי המינהל הציבורי, לרבות בנושאי מכרזים.

מינהל ציבורי

1
שלום
Powered by